Rodzinna firma Auto-Klima Piotr Zieliński powstała w 1998r wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z obsługą i naprawą klimatyzacji samochodowej . Początki to niewielka działalność właściciela w przydomowym warsztacie jednostanowiskowym. Byliśmy pierwszym warsztatem w Milanówku z usługami tego typu.

Wieloletnie doświadczenie i rozwój firmy pozwolił na zmianę miejsca działalności oraz zatrudnienie dodatkowych pracowników. Częste szkolenia w zakresie klimatyzacji, elektroniki, mechaniki i wulkanizacji pozwalają nam utrzymać usługi na wysokim poziomie tak, by nie zawiodły oczekiwań naszych stałych i nowych klientów.

W naszym magazynie dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych by w jak najkrótszym czasie dokonać naprawy. Dla klientów oczekujących na naprawę mamy poczekalnię z telewizorem i czasopismami, a latem przyjemny ogródek pod parasolem.

Obsługujemy wszystkie samochody osobowe , dostawcze, ciężarowe i chłodnie zarówno klientów indywidualnych jak i firm.

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej oraz do wizyty w naszej siedzibie w Milanówku przy ulicy Królewskiej 4

(przy stacji Orlen) gdzie świadczymy usługi serwisowe.

 

Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje i wiedzę licznymi szkoleniami.